Doradztwo finansowe

Szybki Kontakt
Osoba do kontaktu

Łukasz Pelowski

Doradztwo finansowe

Współpracę z każdym klientem traktujemy indywidualnie. Dobieramy najkorzystniejsze metody finansowania działalności, oferując wsparcie na każdym etapie.

Jeśli jest to pierwsza działalność, pomagamy w zdobyciu dofinansowania na jej otwarcie. Wspólnie tworzymy biznesplan, przygotowujemy odpowiednią dokumentację oraz pilnujemy spraw formalnych na każdym etapie ubiegania się o dofinansowanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne, a jednocześnie kosztowne, jest wyposażenie zaplecza kuchennego lokalu gastronomicznego. Dlatego pomagamy w wyborze najkorzystniejszego leasingu na sfinansowanie zakupu potrzebnego sprzętu. Dzięki partnerstwie z firmą, która jest jego dystrybutorem, zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo .

Jeśli interesuje Cię gotowa formuła prowadzenia lokalu, zawsze możesz zdecydować się na skorzystanie z systemu franczyzowego i poprowadzić lokal pod szyldem Secret Garden (sieć kantyn w poznańskich biurowcach) lub pizzeri Soprano Pizza&Kebab&Grill.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

ZWIĘKSZ SZANSE POWODZENIA SWOJEJ RESTAURACJI NA RYNKU!